Веселка відкриває секрети

 

Поширений інтерес до Веселки став проявлятися в кінці минулого та на початку цього століття, коли вчені підтвердили давній досвід народної медицини щодо можливості успішного лікування грибом Веселкою злоякісних, доброякісних пухлин та ряду інших важких захворювань. Що ж це за гриб?

 

Латинською мовою цей гриб називається Fallus impudicus. Українська назва: Веселка звичайна, в Росії його також називають «Веселка обыкновенная». Народні назви: срамотник, смердючка,  подагричний сморчок, чортове яйце, вискочень.

 

Гриб веселка в народній медицині відомий протягом століть. Просто в силу різних обставин про нього мало збереглося письмових даних, стали забуватися рецепти використання. В деяких місцевостях Білорусі збереглася традиція регулярно їсти салат із свіжих грибів веселки, що оберігало мешканців від ракових та багатьох інших хвороб. Збереглися дані про те, що саме веселкою лікував жіночі хвороби останньої російської імператриці відомий знавець традиційної та тибетської медицини, придворний лікар імператорського двору Миколи ІІ П.О.Бадмаєв.

 

Той, хто збирає різні їстівні гриби заради вживання в їжу, веселкою, як правило не цікавиться, бо смакові якості її невисокі. Зате  веселка не перестає дивувати нас своїми цілющими властивостями та іншими секретами. Гриб цей ніби ховається від людей. Він дуже часто міняє місця свого зростання і частково вегетаційний період (період року протягом якого можлива поява гриба). В одному місці гриб веселка може рости рік чи два і то не весь грибний сезон, а потім її грибниця ніби вичерпує свій ресурс і її вже там не побачиш. Не дивно, що як в друкованих виданнях  так і в Інтернеті є розбіжності щодо часу та місць можливого збору веселки.  Дехто твердить, що цей гриб росте від середини літа до кінця вересня. Насправді це просто час найбільшого плодоношення веселки, коли її можна частіше зустріти в лісах різних регіонів країни. Я знаходив веселку в лісах Львівщини з другої декади (21-25) травня до кінця жовтня, хоча пік плодоношення припадає як правило на серпень-вересень. В 2012 році я знаходив гриб і до кінця листопада, але дуже рідко.

 

Щодо місць збору Веселки, то в спеціальній літературі та даних з Інтернету також немає одностайності. Думаю, що це від необізнаності багатьох авторів. Веселка зустрічається як в листяних так і в мішаних та хвойних лісах. В хвойних лісах гриб легше помітити. Але в цих лісах гриб веселка має менші розміри, поскільки там частіше піщаний, менш плодючий грунт, він швидше висихає, а веселка, як і кожен гриб, любить вологу. В листяних і мішаних лісах вона менш помітна, тому, що її закривають трава і листя, зате там вона як правило має більші розміри. Найбільше яйце веселки, яке мені вдалося знайти (22.06.2013р.) важило 174 грами. Найдрібніші важать 20 грам і менше. В середньому ж на Прикарпатті яйця веселки важать по 40-70 гр. Веселка, як і всі гриби любить вологу і після засушливих періодів не так швидко відновлює вегетацію як інші гриби. Гриб розвивається до трьох тижнів. Від маленької горошини з міцелію, виростає до стадії зрілого яйця, коли він проглядає з під листяного чи хвойного покрову, або просто піднімає його, а потім, розриваючи сіро-білу шкірку, з яйця за дуже короткий час, буквально за 15-20 хвилин, на поверхню виростає гриб з білою пористою ніжкою (так званий рецептакул) товщиною 2-4 см і висотою 15-20 см, іноді до 30 см, із темно-зеленою шапинкою, з якої на відстань до 10-20 метрів пахне, вірніше смердить міцелій, що своїм запахом нагадує запах м’яса, яке ніби розкладається. В такій стадії гриб існує недовго. Комахи злизують міцелій, розносячи спори гриба, а сам гриб поступово дряхліє, ніжка темніє, в’яне, гриб падає і через два-три дні від гриба в прямому розумінні слова залишається лише мокре місце. Хто не знає, стверджує, що гриб веселка розкладається за декілька годин, але це перебільшення. Я неодноразово зустрічав в лісі пророслий гриб, а наступного дня показував його іншим грибникам. Він був вже без коричневого міцелію на шапинці, але зовсім не гнилий. Росте веселка переважно біля старих мертвих дерев і загниваючих пнів, хоча інколи по 1-3 штуки зустрічаються там, де нема ні мертвого дерева ні пня. Легше всього яйця веселки знайти біля вже зрілого гриба, який видно здалеку і чути по запаху. Біля таких грибів в підстилці можна знайти і кілька яєць гриба.  

 

Часто виникає питання про те, в якій стадії можна збирати гриби веселки і використовувати їх для лікування тих чи інших хвороб. Дехто збирає гриб як в стадії яйця так і зрілий гриб, коли його ніжка і шапинка вже вилізли з яйця, змішує всі гриби Веселки докупи, подрібнює і робить з них ліки. Проте це не зовсім правильно. Більшість авторів статей стверджує, що для лікування злоякісних та доброякісних пухлин придатним є лише гриб в стадії яйця і ця думка видається найбільш вірною. Проте для лікування інших хвороб придатні як гриби в стадії яйця так і зрілі гриби в стадії рецептакула. Навряд чи протипухлинні властивості гриба веселки різко і цілком зникають в момент виходу гриба зі стадії яйця, але не можна не довіряти народному  досвіду. Найбільшу силу мають гриби в стадії яйця, яке от-от готове розкритися. Тоді під шкіркою виділяється і прощупується твердий горбок, тобто майбутня шапинка гриба. В такій стадії гриб доцільно використовувати для лікування в найбільш відповідальних випадках (при лікуванні онкологічних хвороб, зобу і т.д.). Я намагаюся не брати для виготовлення настойки яйця веселки, менші ніж грецький (волоський) горіх.

 

В тих же місцях, де росте веселка, часто зустрічаються схожі на неї гриби мутинус собачий та мутинус Ревенеля. Вони значно менші, на вигляд їх шкірка темніша, ніби брудніша, а в стадії зрілості мають плодоніжку висотою 8-12 см, товщиною 10-14 мм і невелику гостроконічної форми шапинку рожевого чи червонувато-оранжевого кольору, залежно від виду гриба. Ніжка у верхній частині також забарвлена по кольору плодоніжки. Легко відрізнити мутинуси від гриба Веселки за способом з’єднання із грибницею. Веселка має один корінець ніби товста біла нитка, а в мутинуса багато дрібних, коротких корінців із землею. Таких лікувальних властивостей як веселка він не має. Дуже рідко зустрічається близька родичка веселки – диктиофора колокольчата (народні назви, - сітконоска, дама з вуаллю). Їх важко відрізнити поки сітконоска не виросте з яйця. Тоді в неї з-під шапинки опускається вздовж ніжки ніби вуаль. Виглядає дуже екзотично і красиво.

 

Випадки і способи використання веселки в народній медицині частково призабуті і в даний час вона практично заново досліджується як в лабораторіях вчених так і лікарями та ентузіастами народної медицини. Хоча досі більшість людей не знають про лікувальні властивості цього гриба та не звертають на нього уваги, вважаючи поганкою або плутаючи з грибом порхавкою, яка, до речі, також має певні лікувальні властивості. Дізнавшись про лікувальні властивості гриба, я захопився ним і став збирати інформацію про нього з Інтернету, книг, журналів і газет та систематизовувати її. Треба сказати, що інформацію доводиться збирати по крупинках. Більшість статей в Інтернеті та періодичних виданнях є по суті рекламою препаратів з веселки. В них здебільшого просто  повторюється перелік лише частини випадків і способів використання препаратів з гриба веселки. Щось нове зустрічається рідко. Якогось ґрунтовного, детального, систематизованого опису використання препаратів веселки знайти поки що не вдалося. На території СНД найбільш детально досліджувалися лікувальні властивості гриба веселки лікарем-онкологом із Санкт-Петербурга Філіпповою І.О., яка очолює там Всеросійський центр фунготерапії. Декілька філій цього центру є і в Україні. Подібні центри є в Прибалтиці, Білорусії та інших країнах. Але до повного вивчення лікувальних і інших властивостей веселки мабуть ще далеко. Результати досліджень для широкого загалу не публікуються. Наприклад в книзі Філіппової І.О. «Популярная фунготерапия. Лечение лекарственными грибами» Москва-Санкт-Петербург, «ДИЛЯ» 2009 році цілющим властивостям веселки присвячено  трохи більше сторінки.

 

Я не лікар, але вже декілька років збираю веселку, роблю настойки та інші препарати з веселки по рецептах, які приводить Філліппова І.О. та інші лікарі. Я самостійно вишукую, узагальнюю та систематизую з різних джерел дані про лікувальні властивості гриба веселка. На даний час мною зібрана інформація про застосування препаратів веселки при майже 150-ти різних клінічних діагнозах та понад 20 різних способів використання препаратів веселки в залежності від конкретного захворювання.

 

Що ж лікує гриб веселка? Опишу найбільш поширені випадки і способи його використання з тих, які мені вдалося за кілька років знайти в різних джерелах і про що розповідали мені ті, хто лікувався веселкою. В першу чергу, препарати гриба веселка широко і доволі успішно використовуються при лікуванні онкологічних хвороб, різного роду злоякісних та доброякісних пухлин: раку різних органів, фібром, міом, кістозних утворень, папілом, меланом. В цих випадках найбільш поширеною є використання настоянки веселки.

 

Найбільш важливе і дискусійне питання полягає в тому, чи виліковує гриб веселка злоякісні пухлини, наскільки допомагає онкохворим при різних стадіях та локалізаціях захворювання. На жаль, ні наша вітчизняна ні світова медицина ще не можуть з певністю назвати ні причин раку, ні тим більше надійних ліків чи гарантованих способів його лікування. Академік Борис Болотов казав: «рак виявився сильнішим сотень тисяч лікарів і біохіміків. Але боротьба з раком не повинна зупинятися ні на один день. Без боротьби не може бути перемоги». (Б.Болотов «Здоровье человека в нездоровом обществе» 2010 р. стор.457). Рак ніби пристосовується до нових способів боротьби з ним. Але медична наука вперто шукає нові ліки і способи боротьби з раком. Рак тепер не вирок, щораз більший процент хворих виліковується і чим раніше виявлено хворобу, тим легше вона піддається лікуванню. Одним хворим допомагають якісь одні ліки, іншим другі, в третіх випадках застосовують комплекс лікарських засобів, різні схеми лікування, опромінення, хіміотерапію, дієти. В своїх книгах про лікування грибами (фунготерапія), публікаціях в газеті «Грибная аптека», статтях, опублікованих в Інтернеті директор Санкт-Петербурзького центру фунготерапії Філіппова І.О. стверджує, що препарати веселки змушують організм людини виробляти перфорин. Перфорин знаходить в організмі ракові клітини і знищує їх, руйнуючи їхню оболонку. Клінічні дослідження, проведені даним центром доводять, що «протипухлинна здатність грибів набагато вища, ніж розрекламованих синтетичних ліків», причому найвищий протипухлинний індекс виявився саме в гриба веселки. (Філіппова І.О. «Почему и как гриби лечат рак», Москва-Санкт-Петербург, «Диля», 2009р.,  стор.77). Тобто гриб веселка активно діє на ракові клітини і досить частими є випадки коли після прийому веселки ракова пухлина починала зменшуватись. Проте, варто розуміти що тут все залежить від особливостей організму хворого, ступеня поширення недугу, тому давати гарантію що веселка допоможе тій чи іншій людині не можна, адже з різних причин таке лікування не завжди допомагає.

 

На жаль, в багатьох випадках, поки що, медицина не може обійтися без хірургічного втручання, бо ні ліки ні імунна система людини не можуть дати собі раду з раковою пухлиною. Але після перенесеної операції, опромінення, хіміотерапії, препарати веселки є дуже допоміжними для запобігання появи метастазів та рецидивів хвороби, виведення з організму радіонуклідів, продуктів розпаду хворих клітин, підвищення імунітету та загального тонусу організму. Тому щораз більше лікарів радить своїм пацієнтам, хворим на різні види раку чи з іншими злоякісними чи доброякісними пухлинами, приймати гриб веселку.

 

Веселку дуже добре використовувати для підвищення імунітету, профілактики доброякісних та злоякісних пухлин. Дослідженнями проведеними Санкт-Петербурзьким Всеросійським центром фунготерапії  доведено, що жоден лікувальний гриб не підвищує так імунітет людини, як веселка. Тому для підвищення захисних сил організму, його зміцнення, профілактики багатьох хвороб, в тому числі онкологічних, варто періодично вживати веселку. Особливо радять використовувати веселку при пухлинах жіночих органів, як при злоякісних так і при доброякісних. Філіппова І.О. стверджує, що при лікуванні веселкою «міоми і фіброміоми вже через два місяці скорочуються в розмірах майже на чверть, розсмоктуються затвердіння в грудях» (І.Філіппова «Лечение лекарственними грибами», Москва-Санкт-Перетбург, «Диля», 2009р., стор.87).  

 

При інших хворобах найчастіше вживають настойку веселки так само по літрі з перервами, але п’ють по чайній чи десертній ложці (залежно від важкості хвороби) 3 рази в день. При гіпертонічній хворобі досить випивати зранку та ввечері по чайній ложці настойки веселки.

 

Найбільш поширеним і зручним способом застосування гриба веселка з лікувальною метою є вживання його настойки. Настойку можна робити на горілці, розведеному спирті, самогоні, вині, олії (краще оливковій чи лляній). Щодо спирту, горілки чи самогону, то більшість дослідників радять виготовляти настойку на сировині міцністю не вище 35 градусів. Оптимально 25-35. Оскільки в даний час у продажі є багато підробленої алкогольної продукції, найкраще виготовляти настойку веселки на очищеному самогоні міцністю 35 градусів. Крім того самогон не містить тих хімічних домішок які є в горілці. Для приготування настоянки треба на 3 літри горілки (самогону) додати 750 грам порізаного сирого гриба веселки. Деколи доводиться зустрічати рекомендації брати для приготування настоянки певну кількість (штук) яєць веселки. Але ж яйце гриба може бути різним. Є яйця по 20-30 грам а бувають часто і поза 100 грам. Тому краще дотримуватися не кількісного а вагового показника. Веселку краще різати ножем з нержавіючої сталі. Розмір кусочків може бути різним, але краще робити їх розміром приблизно як лісовий горіх (2-3 грами). Більші куски будуть слабше (повільніше) віддавати в настойку свої корисні речовини, менші робити можна, але тоді при нарізанні буде зайвий контакт гриба з металом. Крім того кусочки гриба веселка після настоювання викидати не варто. Їх краще з’їдати по мірі використання настойки. В такому випадку рекомендованого розміру кусочків веселки приблизно вистачає для того, щоби з’їдати по кусочку гриба при кожному прийомі настойки. При виготовленні лікарства із сухого гриба його треба брати 75 грам, тобто з розрахунку 25 грам сухого гриба на 1 літр горілки. Гриб веселка при сушінні стає легшим в 10 разів. Настоювати веселку треба в скляному чи емальованому посуді, в темному, прохолодному місці. Строк настоювання має бути не меншим як 3 тижні. Оптимальний строк настоювання 2 місяці. Чим довше настоюється гриб тим більш цілющою стає настойка. Строк придатності настойки 2 роки. Зберігати і настоювати таку настоянку треба в темному прохолодному місці, можна в холодильнику.

 

Тим, кому протипоказане вживання спирту (алкоголю) навіть в малих кількостях, можна порадити вживати гриб веселку з медом, цукром чи порошок із висушених і перемелених грибів. Аналогічно як на горілці, можна робити настоянки гриба на оливковій чи лляній олії або на сухому червоному вині. Пропорції і дози вживання такі ж, але на мою думку, в цих випадках для кращого екстрагування гриба треба брати порошок із сухого гриба. Також робляться мазі з веселки, желе, сік, порошок із висушених і перемелених грибів. Популярний російський лікар з народної медицини Г.Малахов рекомендує для лікування онкологічних та інших хвороб робити настойку гриба веселки на очищеному гасі (керосині). Хто має можливість, може використовувати сиру, тобто свіжу Веселку (наприклад при лікуванні шкірних хвороб, раку горла та ротової порожнини, геморою, для посилення росту вій, профілактики та усунення зморшок на обличчі, шиї).

 

 Для профілактики онкологічних та інших хвороб в деяких місцевостях веселку вживають в їжу. Для цього принесений з лісу гриб (яйце) ріжуть як на салат, приправляють сіллю, сметаною і з’їдають. Можна додавати за смаком інші приправи (часник, цибуля). Такий салат можна вживати досить часто, бо веселка не має протипоказань і поєднується з іншими ліками. Інколи веселку готують з яєчнею.

 

При настоюванні гриба веселки з медом, порізаний на невеликі кусочки (розміром з невеликий лісовий горіх) гриб заливають рідким медом в пропорції 1:1 (за вагою). Зберігати таку настойку треба в холодильнику або в прохолодному приміщенні для попередження бродіння. Веселку з медом дуже добре застосовувати при туберкульозі та раку легенів, захворюваннях шлунка й кишечника а також для профілактики простудних і онкологічних захворювань. Таку настоянку можна споживати відразу в день приготування. Для цього просто з банки береться кусок гриба, плаваючого в меді, і з’їдається. Приблизні розміри кусочків гриба, на які його треба порізати, можна визначити виходячи з того, що 250 грам гриба треба порізати на 90 кусочків (30 днів по 3 кусочки). Можна також пересипати кусочки порізаного гриба цукром.

 

При раку простати, прямої кишки, товстого кишечника крім обов’язкового вживання настоянки веселки можна щодня робити клізми та свічки з гриба веселки. Свічки можна використовувати при дисбактеріозі, геморої, тріщинах анусу, поліпах кишечника, онкологічних недугах прямої кишки, при жіночих недугах, ендометриозі, поліпах в кишечнику та прямій кишці, запаленні придатків, кістах, міомах і фіброміомах. Процес виготовлення свічок із порошку висушеного гриба трохи трудомісткий, але коли виникає така проблема це не має бути на заваді. Сушена веселка легко мелеться звичайною кавомолкою. Порошок гриба можна змішувати із попередньо розтопленим і остудженим до густоти сметани бджолиним воском. Щоби свічки були м’якшими і легше розтоплювалися після введення, віск можна розводити з олією, краще оливковою, лляною або рафінованою соняшниковою. Небажано перегрівати сам гриб, бо підвищення температури знижує його корисні властивості. Коли віск з олією будуть становити однорідну масу, треба зняти банку і з цією сумішшю  з вогню і змастити чистою олією заготовки для свічок (наприклад кусочки фольги розміром 10х10 см). Фольгу можна намотати на дерев’яну чи ебонітову паличку, загнувши потім один край. Таким чином вийде невеликий циліндрик. Після того, коли суміш воску і олії в банці почне застигати до цієї суміші треба при помішуванні всипати порошок гриба Веселки з розрахунку приблизно 0,5 грама на 5 грам основи. Це приблизно одна свічка. Якщо брати 100 грам воску і 100 мл олії, то треба 20 грам порошку гриба. Має вийти приблизно 40 невеликих свічок. Коли суміш воску, олії і порошку гриба вже буде важче перемішувати, (а перемішують для того, щоби порошок не осідав і у всій масі була приблизно однакова концентрація порошку гриба) її треба по порціях виливати в заготовки з фольги і загортати їх як цукерки. Це краще робити невеликою групою з 2-3 чоловік. Так приготовлені свічки можна зберігати в холодильнику по кілька місяців. Використовувати можна таким же способом як звичайні лікувальні свічки. При потребі анальний отвір попередньо можна змастити  олією, маслом, вазеліном. Вставляти свічки найкраще раз на добу вечором перед сном.

 

Вживати настойку гриба веселка при злоякісних і доброякісних пухлинах треба по одній столовій ложці 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі. Для звикання організму радять перший тиждень пити по чайній ложці три рази в день, другий тиждень по десертній, а далі до кінця лікування – по столовій. Курс лікування відбувається так: вживається перша літра  настоянки (приблизно 1 місяць) потім робиться тиждень перерви, вживається друга літра після чого робиться вже 2 тижні перерви і вживається третя літра. Тобто на 1 курс лікування Вам знадобиться 3 літри настойки. Перерва між курсами становить 3 тижні. Всі наступні курси проводяться так само як і перший.

 

Це загальновідомий, найбільш простий і поширений спосіб лікування веселкою, який використовується при лікуванні  будь-яких онкологічних захворювань. Однак при різних формах онкології можуть застосовуватися інші або додаткові способи.

 

Відомий Білоруський фунготерапевт з м. Білоозерська, Віктор Чикуйонок наводить ще один цікавий рецепт застосування веселки, - грибний бальзам. Цілі і пророслі яйця веселки 0,7 кг очищають від бруду, розрізають на невеличкі кусочки, і заливають  2 літрами горілки в трилітровій банці. Настоювати при кімнатній температурі 30 днів в темному місці. Після того перелити настойку в інший посуд, а гриби, що залишилися на дні збити в однорідну масу, перемішати з 2 столовими ложками меду і зі злитою перед тим настойкою. Цей бальзам пити при різних пухлинах, в т.ч. і злоякісних по 1 столовій ложці два рази на день перед їжею. Курс лікування - мінімум 2 місяці без перерви. При хворобах шлунково-кишкового тракту бальзам пити так само але по 1 чайній ложці. Перед сном цим бальзамом можна змазувати хворі суглоби і розширені від варикозу вени.

 

При раку шкіри крім загального прийому настойки веселки можна протягом курсу лікування робити примочки (не компреси) з тієї ж настойки.

 

Хто має таку можливість може використовувати свіжий гриб веселку. Для цього сире яйце веселки ріжуть на дрібні кусочки, додають сметани, трохи солі до смаку і вживають як салат. Веселка не  має протипоказань і якихось серйозних побічних дій, тому такий салат можна вживати досить часто.

 

Жіночі хвороби, зокрема такі як кісти, міоми, фіброми, фіброміоми, приховані статеві інфекції, жіночі бактеріози, запалення придатків, також лікуються препаратами з Веселки. Керівник Санкт-Перербурзького Всеросійського центру фунготерапії Філіппова І.О. стверджує, що особливо корисна веселка при пухлинах жіночих органів, як при злоякісних так і при доброякісних. Наприклад «міоми і фіброміоми вже через два місяці скорочуються в розмірах майже на чверть, розсмоктуються затвердіння в груді» (І.Філіппова «Лечение лекарственними грибами», Москва-Санкт-Перетбург, «Диля», 2009р., стор.87). Для цього використовують як традиційну настойку Веселки, так і сік з неї, мазі, порошок із сушеного гриба та інші препарати з веселки.

 

 Препарати веселки допомагають при хворобах серцево-судинної системи, зокрема гіпертонії, поліпшують формулу крові. Зокрема при гіпертонії достатньо вживати 2 рази в день по чайній ложці настойки веселки, щоби вивести з організму надлишок холестерину і забути про хворобу. Найзручніше в таких випадках пити за 20-30 хвилин до сніданку і вечері по чайній ложці настойки гриба.  

 

Дуже помічна веселка при багатьох захворюваннях системи травлення та сечостатевої системи, зокрема нирок. Всілякі виразки і запалення шлунково-кишкового тракту добре піддаються лікуванню веселкою.

 

Лікує цей гриб і хвороби обміну речовин, підвищену та понижену функцію щитовидної залози, різні форми діабету, всякого роду, затвердіння, папіломи,  тощо.

 

Концентрована настойка гриба веселки застосовується для лікування суглобів, остеохондрозу: сирі порізані на дрібні кусочки яйця веселки треба скласти в півлітрову банку і залити доверху слабкою (30гр.) горілкою. Настоювати 3 тижні і змащувати хворі місця на ніч, тепло укутавши. Кажуть, що такими компресами можна вилікувати суглоби назавжди.

 

При шкірних хворобах (рани, виразки, забиття, гематоми, свищі, рожисте запалення шкіри, опіки, ошпарення,  грибкові ураження і т.д. треба взяти 100 гр. гриба веселки (можна і  вистреленого гриба) залити 200 мл. горілки, настояти не менше 3-х тижнів. Не відфільтровувати. Чим довше настоюється тим краще. Робити на проблемні місця примочки (не компреси).

 

Жіночі хвороби, зокрема такі як фіброми, міоми, кісти, приховані статеві інфекції також лікуються препаратами з веселки. Для цього залежно від хвороби використовують як традиційну настойку веселки, так і сік з неї, мазі, порошок із сушеної веселки, та інші препарати з веселки.

 

Веселку корисно періодично вживати для профілактики різних хвороб, зокрема для профілактики пухлин, серцево-судинних хвороб, хвороб органів травлення, обміну речовин, підвищення імунітету і т.д. Адже кожен знає, що хворобу легше попередити, ніж лікувати.

 

                                                                            З повагою, Роман Савчишин      

 

 

 

 

Для того щоб купити гриб Веселку натисніть сюди.

Comments: 41
 • #41

  Анатолій (Sunday, 16 June 2019 21:06)

  Як довго лікується захворювання шкіри плоский лишай веселкою? І як лікується?

 • #40

  gribveselka.jimdo.com (Friday, 19 October 2018 17:58)

  Оксана, щодо збору гриба веселки тут є багато факторів про які можна говорити. Дещо я описував в статті, як от те що веселка часто росте біля старих, повалених дерев, також її практично неможливо знайти в засушливу чи жарку погоду. Насправді мені дивно чути що ніхто з грибників не може знайти гриба, не раз чув що люди натикаються на нього просто гуляючи по лісі, правда в основному це не яйця а гриб який вже проріс, а на закарпатті цих грибів взагалі росте дуже багато. Хоча якщо Ваші знайомі шукали його з початку жовтня, то це вже кінець сезону для веселки і знайти її дійсно важко.
  Щодо мене, то гриб я в більшості випадків збираю зі своїм другом, в сезон ми ходимо в ліс щодня крім тих коли погода зовсім не підходяща. Також збираю постійно в одному лісі тому хоч гриб в більшості випадків не росте на одному й тому ж самому місці, але я вже знаю в яких зонах його буде більше ніж в інших, там і шукаю.
  А щодо впевненості в якості настойки, то її я продаю разом з грибом. Я його ріжу на 2-4 кусочки залежно від розміру, але якщо навіть в інтернеті глянути фото гриба в розрізі, то його можна легко впізнати.

 • #39

  Оксана (Wednesday, 17 October 2018 20:07)

  Багато читала про цей гриб. Питала про нього у знайомих грибників і у грибників моїх знайомих( в тому числі і з Карпат). Багато хто підтверджував, що є такий гриб, що бачили його. На моє прохання назбирати його для мене і приготувати настоянку за винагороду охоче всі відгукнулися. Але по сьогоднішній день ні один з них не зміг мені в цьому питанні допомогти. Не змогли знайти гриба. Моє питання полягає в наступному, звідки у вас така кількість грибів, щоб допогти всім, хто до вас звертається. І як я можу бути впевненою, що мені продадуть саме цю настоянку. Просто вірити? Не хочу ні в якому разі вас образити.

 • #38

  gribveselka.jimdo.com (Tuesday, 09 October 2018 11:18)

  victour
  По суті ваших питань про те, що ж таке мають на увазі грибника під назвою «земляне масло» в грибі веселка, та про інші пов’язані з ним, хочу сказати, що я не міколог і не біолог, тому напишу тільки те, що знаю з досвіду.
  Отже: липке світле желе під шкіркою гриба, це і є так зване земляне масло. По-перше, так його називає абсолютна більшість грибників, по-друге, воно більш по консистенції підходить під це визначення, ніж те, що ви називаєте зеленою субстанцією. В росіян «масло» це не тільки масло тваринне а й рослинне і всякий жир. А зелена субстанція це майбутній міцелій гриба на шапинці. Коли гриб, тобто ніжка з шапинкою виходить з яйця, то ця субстанція спочатку є досить твердою на шапинці, потім вона розм’якшується, ніби шоколад топиться. Вона досить солодка на смак і в ній міститься міцелій гриба. Ніжка виділяє специфічний запах падалі, на який злітаються мухи і злизуючи цю речовину, розносять лапками міцелій.
  Тому ця зелена субстанція енергію при «вистрілюванні» гриба з яйця, а тим більше при його рості не віддає. Віддавати енергію може слиз під шкіркою. Він міняється після того як гриб виходить з яйця. В перший рік свого знайомства з веселкою я кинув до настойки декілька яєць з грибів, які вже проклюнулися. Тоді, ще не знав, що вjни не підходять для лікування пухлин. І хоч це ще були досить молоді гриби, цей слиз не розчинявся в горілці, а плавав наче густа павутина. Тоді я і зрозумів, що ріст ніжки гриба впливає на хімічний склад слизу. Ще замітив таку особливість грибів веселки, які вже готуються розкритися. Коли я їх розрізаю вздовж, то всередині майбутньої ніжки знаходжу з пів чайної ложки прозорої негустої рідини. На смак ніби нічого особливого. Можливо і з ніжки при рості щось виділяється.
  Збирати ті гриби веселки, які вже розкрилися, можна. І не тільки ті мішечки а й ніжки і шапинки. Але треба мати на увазі наступні речі. По-перше, вони вже не підходять для лікування доброякісних та злоякісних пухлин. По-друге, настойку з них треба готувати окремо від настойки з яєць. Я їх сушу і роблю настойку в пропорції 50 грам гриба на 1 літр горілки. Це для лікування (змазування) суглобів, шкіри. Можна лікувати цією настойкою і внутрішні хвороби, але не пухлини.
  Яка з частин яйця веселки є більш цінною в лікуванні, я чесно не знаю. Можливо при певних хворобах можна було б брати окремі частини, аналогічно як з лікарських рослин беруть залежно від потреби насіння, квіти, корені, листя, всю траву чи окремо надземну частину. Але це ще не вивчено. Знаю, що при шкірних хворобах, ранах, добре допомагає слиз гриба. Один мій товариш замість дорожезних уколів при лікуванні колінного суглобу використовував слиз з медом і не шкодує. Ходить по горах за грибами «як підпалений».
  Тому треба використовувати при лікуванні більшості хвороб саме яйця веселки. Можливо, складові (хімічні речовини, мікро та макроелементи, і т.д.) в різних частинах гриба взаємно підсилюють одні одних.
  Це, мабуть, все, що я можу сказати з приводу Ваших запитань. Бажаю всього найкращого.

 • #37

  victour (Sunday, 26 August 2018 15:46)

  Доброго дня! Ще одне питання по суті самого гриба. В багатьох інтрнетресурсах під терміном "земляное масло" мають на увазі липке світле желе під шкіркою "яйця" і вказують, що "это самая ценная и лечебная часть грибов" http://lekgrib.ru/products/grib-veselka-yayco-sushenoe . По їхньму виходить, що можна не вишукувати "яйця", а збирати мішочки з желе пророслих веселок.
  Можливо це помилкове твердження, яке всі переписують один в одного. На мою думку логічно було б припустити, що "земляное масло" це зелена субстанція в грибу, яка більше відповідає визначенню "масло", ніж та півпрозора слизь. Та й по механізму росту гриба - на мою думку зелена субстаннція віддає енергію для "вистрілювання" гриба, а слизь так і залишається інертною оболонкою.
  Яка ваша думка, що таке "земляне масло" - зелена речовина ближче до центру "яйця", чи слизь в оболонці? І яка з цих частин є більш ціннішою в лікуванні?

 • #36

  gribveselka.jimdo.com (Sunday, 26 August 2018 15:46)

  victour
  1. Яйце гриба має тонку шкірку під якою знаходиться слиз, якщо шкірку пошкодити, то він витече. Щоб цього уникнути яйця рекомендується не мити, а легенько протирати. Якщо мити дуже акуратно, не пошкоджуючи яйце проблем не буде.
  2. Я не думаю що потрібна аж така точність. Настойку роблять і на 40 градусній горілці і на вині і на меді чи олії які взагалі безалкогольні. Похибка в кілька градусів ролі не зіграє, головне не робити на дуже сильному алкоголі, бо тоді погіршаться властивості самої веселки

 • #35

  victour (Friday, 24 August 2018 11:28)

  В інеті зустрічаються різні рекомендації, рецепти... - хотілося б розуміти їх суть, а не робити бездумно. Як людина з досвідом в використанні веселки роз’ясніть, будь ласка, два такі питання:
  1. Пишуть, що гриб (яйце) не можна мити, перед приготуванням настоянки. А що зашкодить грибу-яйцю, якщо його сполоснути в холодній воді і протерти потім серветкою?
  2. Зустрічав в кількох джерелах, що потрібно настоювати на 38-ми градусній горілці. Звідки така цифра, адже побутовий спиртомір (аерометр) таке і не заміряє ( буде в межах похибки), а в готовій настоянці, в порівнянні з 40-а градусною горілкою, різниця спиртовмісту буде в 1,6%?

 • #34

  gribveselka.jimdo.com (Monday, 25 June 2018 13:52)

  Оксана, на третій стадії веселка в основному сповільнює, деколи призупиняє розвиток хвороби. Шансів на одужання при лікуванні лише веселкою дуже мало.
  Щодо вживання при хіміотерапії, тут все індивідуально. Можна пробувати вживати в невеликих дозах, починаючи від 1 чайної ложки 2 рази день і слідкувати за самопочуттям людини.

 • #33

  оксана (Thursday, 21 June 2018 21:45)

  чи можна вживати гриб веселка одночасно при хіміотерапії?

 • #32

  оксана (Thursday, 21 June 2018 21:26)

  чи лікує веселка аб о чи зупиняє метастази при третій стадії раку яїчників

 • #31

  Юрій (Thursday, 19 April 2018 09:40)

  Вітаю! Підкажіть будь ласка ваш рецепт лікування системи травлення! Дякуємо!

 • #30

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 21 February 2018 17:38)

  Оля, так можна, вживати потрібно як при пухлинах, але по десертній ложці, а не по столовій

 • #29

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 21 February 2018 17:36)

  Таня, так, вживається так само як і при всіх пухлинах. Наскільки я розумію, в Вашої свекрухи пізня стадія онкології, крім того рак мозку прооблемний сам по собі. Враховуючи це, я б не радив чекати дива від лікування веселкою.

 • #28

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 21 February 2018 17:32)

  Олена, веселка дещо сприяє росту волосся, але мені ніхто не казав що бере саме для цього, тому наскілки веселка буде ефективнв в цьому випадку мені сказати важко. Для мприяння росту потрібно змащувати настойкою голову та вії 2 рази в день.

 • #27

  Оля (Tuesday, 06 February 2018 09:38)

  Привіт. Скажіть будь ласка гриб Веселку можна приймати при холангіті?

 • #26

  Таня (Monday, 05 February 2018 19:20)

  У свекрухи рак головного мозку (гліобластома)...
  Пройшла курс лучів (30)
  Дуже слабка, віднімає руку та ногу... Хочемо замовити настоянку... Вживати так само, як і при всіх пухлинах?

 • #25

  Олена (Thursday, 01 February 2018)

  Читала, що веселка сприяє росту волосся і вій. Підкажіть правильний рецепт для цих цілей.

 • #24

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 27 September 2017 14:26)

  Тетяна, я б не радив якщо нема сильної потреби. Краще робити з цілих грибів.

 • #23

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 27 September 2017 13:40)

  Елена, по телефону вказаному на сайті. 096-305-47-53

 • #22

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 27 September 2017 13:39)

  Ваня, рецепт для всіх видів онкології одинаковий. Три рази в день, по 1 столовій ложці за 20 хв до прийому їжі. Після першого місяця вживання робиться перерва на 1 тиждень, після другого місяця на 2 і після третього місяця на 3 тижні. Це і є 1 курс лікування.

 • #21

  Тетяна (Monday, 31 July 2017 12:25)

  Мені поштою переслали гриби і вони потекли, чи можна з них робити настоянку?

 • #20

  Елена (Friday, 07 July 2017 09:53)

  Здраствуйте как можно заказать 1 литер настойки на самогоне

 • #19

  Ваня (Friday, 23 June 2017 12:16)

  Був рак жилутка вирізали жилудок і пішли метостази на пичінку під кажіт рецепт будласка?

 • #18

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 21 December 2016 19:11)

  Елена, якби Ви вже точно знали що є лімфогранулематоз, то я б радив приймати по максимуму, тобто 9 літрів в рік. Так як точно не відомо, можна приймати осінню і весною для підтримки організму.

 • #17

  Елена (Thursday, 15 December 2016 13:08)

  Спасибо за ответ про инсульт.

 • #16

  Елена (Thursday, 15 December 2016 13:07)

  Пропили 9 литров настойки веселки при подозрении на лимфогранулематоз 77 лет, поэтому хотим понять, как принять следующий курс из 6 литров, а затем из 3 литров в год. Может распределить на весну и осень или как-то по-другому?Принимали по рекомендациям при онкологии.

 • #15

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 14 December 2016 13:30)

  Елена, так, після інсульту можна приймати, з пам'яттю веселка не допоможе, зате покращить іммунітет. Мала б і аппетит покращити, але цього гарантувати не можу.

 • #14

  gribveselka.jimdo.com (Wednesday, 14 December 2016 13:27)

  Елена, уточніть яка саме хвороба.

 • #13

  Елена (Wednesday, 14 December 2016 13:14)

  Можно ли принимать настойку после инсульта.По два-три раза в год лежит в больнице, ухудшается память, нет аппетита и вообще очень плохое состояние.Возраст 75лет

 • #12

  Елена (Tuesday, 13 December 2016 12:48)

  Добрый день, подскажите пожалуйста, как правильно продолжить прием настойки: первый год пропили 9 литров настойки, во второй год рекомендуют выпить 6 литров, на третий год - 3 литра. Как правильно распределить прием настойки во второй и третий годы, с каким промежутком между циклами.Спасибо.

 • #11

  gribveselka.jimdo.com (Tuesday, 22 November 2016 10:23)

  Олександра, у Львові настоянку Вам може передати мій син, його телефон є на сайті. Проконсультувати я Вас можу по телефону, він буде в інструкції, або син Вам скаже.

 • #10

  Олександра (Thursday, 17 November 2016 13:40)

  Чи можна замовити у Вас настоянку і зустрітись з вами наступного тижня у Львові щоб її забрати і чи можлива ще якась додадкова консультація по вживанню цієї настоянки?

 • #9

  gribveselka.jimdo.com (Thursday, 17 November 2016 10:54)

  Олександра, фіброміома це доброякісна пухлина, а при всіх пухлинах я рекомендую вживати в по 1 столовій ложці 3 рази в день. В самій статті розписано більш детально.

 • #8

  Олександра (Wednesday, 16 November 2016 19:41)


  В мене фіброміома. Вживаю настоянку веселки майже два тижні по 1 ч. л. 2 р. в день. Так написано в інструкції на баночці. Можливо потрібно вживати її за якоюсь іншою схемою та більшою дозою?

 • #7

  gribveselka.jimdo.com (Saturday, 15 October 2016 11:17)

  Яна, купити можна прямо тут на сайті, в розділі "Купівля та доставка"

 • #6

  Яна (Wednesday, 12 October 2016 19:56)

  Де можна купити настойку Веселки????

 • #5

  gribveselka.jimdo.com (Tuesday, 11 October 2016 10:49)

  Владимир, так, веселку можна використовувати з приводу гепатиту.
  Взагалі термін зберігання настойки близько 2 років, якщо у Вас настойка стоїть менше двох з половиною років, то можете вживати.
  Варто мати на увазі, що для лікування гепатиту потрібна настойка гриба коли він ще в стадії яйця, перевірте чи у Вас саме така. Також настойка має мати відповідну концентрацію, а саме 50 грам свіжого гриба на 200 мл алкоголю.

 • #4

  Владимир (Friday, 07 October 2016 17:28)

  P.S. Гриб в холодильнике уже более 2-х лет. На протяжении всего этого времени, я его не принимал.

 • #3

  Владимир (Friday, 07 October 2016 17:09)

  Добрый вечер! У меня такие вопросы:
  Можно использовать настойку этого гриба для лечения гепатита С?
  Если у меня в холодильнике был залит алкоголем небольшой кусочек этого гриба, можно его ещё использовать?

  Заранее благодарю! Удачи и не болейте!

 • #2

  gribveselka.jimdo.com (Friday, 19 August 2016 09:14)

  Анатолий, веселку не бажано вживати до 6 років. В 9 вже можна, але краще вживати на меді, в трохи менших дозах ніж для дорослих.

 • #1

  Анатолий (Thursday, 21 July 2016 13:16)

  Здравствуйте, у моего сына нашли рак, но проблема в том, что ему только 9 лет и я не знаю можно ли ему вообще употреблять этот гриб? Тем более на спирту.

Дещо нове про веселку. Мій досвід.

Давно займаючись веселкою не перестаю їй дивуватися. З роками з’являється цінний досвід. Думаю всім, хто цікавиться веселкою, буде корисною дана інформація.

 

Мити чи не мити. В літературі про гриби, статтях в Інтернеті яйця веселки радять не мити, щоби не змивати цінний слиз, який знаходиться під шкірочкою. Найчастіше рекомендується протирати гриби сухою чи вологою ганчіркою. Я перепробував різні варіанти буквально на десятках кілограмів грибів веселки і зупинився на тому, що з різними яйцями веселки треба поступати по різному. Залежно від стану їх можливого забруднення чи пошкодження. Найчастіше яйця веселки мають неушкоджену шкірку і проблем з їх очисткою немає. Але деколи шкірку пошкоджують шкідники (птахи, слимаки), на гриб може ненавмисне наступити і сам грибник чи шкірка пошкоджується в процесі просування гриба з ґрунту через корінці, гілки та листя. Тоді слиз в більшій чи меншій мірі виходить назовні через пошкоджені ділянки шкірки і тоді виникає питання мити чи не мити такі гриби.

 

Якщо гриби веселки мити, то вони вбирають багато води. На кілограм грибів вбирається біля 30-35 грам води. Тобто, якщо ви назбирали і зважили 1 кг яєць веселки і помили їх водою, то вони вже будуть важити 1030-1040 грам. Ця волога з грибів з часом випарується, але на це треба 5-10 годин часу, залежно від умов зберігання. За цей час найцінніші, найбільш зрілі гриби можуть проклюнутися з яйця і стати непридатними для лікування пухлин. Тому я рекомендую непошкоджені яйця веселки очистити від бруду (листя, хвої, землі) м’якою сухою щіткою для одягу чи зубною щіткою, зважити їх (і цю вагу враховувати при переробці грибів) а потім промити ретельніше гриби під струменем проточної води чи кілька разів ополіскуючи в чистій воді і видаляючи залишки сміття щіткою. Особливу увагу треба звертати на місце з’єднання гриба тяжем (корінцем, ниткою) з грибницею та складки вздовж гриба. Очищені та промиті яйця гриба я складаю у велике металеве сито, яке кладу на відро чи каструлю, щоб стікала вода. Приблизно за півгодини яйця можна різати для настойок. Якщо сушити, то можна розрізати і розкладати для сушки відразу. А от для змішування з медом краще яйця гриба протерти після стікання води додатково чистою ганчіркою чи марлею. 

 

Ті ж яйця гриба, які мають пошкоджену шкірку, треба не мочити у воді а очищувати від лісового сміття якоюсь щіточкою, бо у воді слиз, який є наверху, втрачається. Непогано це робити зубною щіткою, яку треба регулярно споліскувати в чистій воді.

  

Корінець як ознака стиглості. Інколи мені доводиться чути від людей, що ознакою стиглості гриба веселки і відповідно придатності до лікування є наявність розвинутого корінця (тяжа). Це явна помилка якщо не демагогія. Тяжі мають і найменші гриби веселки, фактично ними вони кріпляться до грибниці. Без тяжа не буде гриба веселки. Але при збиранні гриба ці тяжі часто обриваються і залишаються в ґрунті. Більше того я намагаюся і всім раджу не виривати яйце з ґрунту, а ніби викручувати як лампочку, щоб якнайменше травмувати грибницю. Найчастіше після того, як в перші роки збору веселки я ретельно прочісував площу біля знайденого гриба чи групи грибів, а через тиждень-два і довше приходив до цього місця, то я там грибів веселки вже не знаходив, хоча невеликі яйця залишав. Навпаки ж, коли я забирав тільки найбільші гриби, акуратно виймаючи їх з лісової підстилки, то на тому місці можна було збирати яйця веселки кожних 3-4 дні. І так протягом всього сезону, з часу виявлення грибниці веселки до кінця сезону.    

 

Скільки яєць гриба класти в банку. Дуже часто мене питають знайомі і незнайомі люди, скільки ж яєць веселки треба класти в літрову чи наприклад в трилітрову банку. Є різні рекомендації (в середньому від 4 до 7 яєць на літрову банку). Є й такі, хто робить концентровану настойку, яку потім перед лікуванням треба буде чимось розбавляти. Краще не експериментувати і не винаходити заново велосипед, а робити відразу так як треба. Але яйця веселки бувають різної ваги. Найменші я беру від 20 грам, середні яйця важать 40-70 грам, а нерідко є й такі, що мають масу і поза 100 грам. Найбільше я зустрічав в 2014 році, яке важило 225 грам. Тому найбільш слушною є рекомендація, висловлена в книгах відомого фунготерапевта Філіппової І.О. про те, що на кожні 200 мл горілки чи іншої основи треба давати 50 грам сирого гриба або 5 грам сушеного. Тобто основним показником має бути не кількість яєць, а їхня вага.

 

На чому настоювати. Питання про те на чому настоювати я би радив вирішувати після того, як людина визначиться для чого саме їй веселка. Адже від поставленої цілі залежить спосіб її досягнення. Найбільш зручною і звичною для настойок є горілка. Безумовно, що вона має бути якісною. Традиційна горілка міцністю 40 градусів є занадто сильною, тому її краще трохи розбавити перевареною і охолодженою водою. Десь до міцності 30 градусів. На 1 літр горілки треба додати приблизно 250 мл води. Не гіршим від горілки буде і хороший самогон, але його також треба водою довести до міцності 30-35 градусів. Та ж сама пропорція і для настоювання на вині. Але вино краще брати сухе червоне, різати гриби на невеликі кусочки (не більше лісового горіха) і настоювати та зберігати в холодильнику. Якщо хтось вибере для себе настоювання на олії (оливкова, льняна, рафінована соняшникова), то треба брати не сирий гриб, а порошок сушеного гриба. Пропорція тут 5 грам порошку на 200 мл олії. Зберігати такі ліки треба в холодильнику, щоби олія не згіркла, і готувати не про запас, а лише ту кількість, яка буде за місяць-два спожита.

 

Останнім часом все більше набирає популярності вживання гриба з медом. Мед є як консервантом так і додатковими ліками при більшості захворювань. На півлітрову банку треба дрібно порізати 250 грам сирого гриба, перекладаючи його час від часу медом. Коли в банку поклали всі 250 грам гриба, треба додати до верху банки мед, закрити її єврокришкою і крутити час від часу банкою вправо-вліво та перевертати поки мед не розчиниться в слизі гриба. Краще брати мед не дуже закристалізований. Але тут є як плюси так і мінуси. Зручно тим, що такі ліки можна споживати відразу від моменту приготування, бо гриб з’їдається разом з медом. Його можна давати тим людям, яким протипоказаний алкоголь. Але мед також не всі сприймають. Дехто має алергію на нього і медики не радять вживати мед при онкологічних хворобах. Ще з такими ліками треба дотримуватися правил гігієни та безпеки. Зберігати банку з грибами на меду треба в холодильнику і кожного разу брати порцію ліків чистою ложкою, щоби гриби з медом не забродили.

 

Де і скільки часу настоювати. Це залежить від того що і на чому буде настоюватися. Якщо настоювати сирі гриби на алкоголі, то підійде погріб чи прохолодна комора. Восени можна настоювати і при кімнатній температурі, захистивши від сонячних променів. Найкращим доказом готовності настойки є те, що гриби опустилися на дно банки. Як правило для цього потрібно 2 місяці. Чим прохолодніше приміщення і чим більші куски гриба, тим більше треба часу для настоювання. В алкоголі меншої міцності гриби також настоюються довше. Збовтувати чи перемішувати при цьому настойку не треба. В теплі і на сонці веселку настоювати не прийнято.  

 

Настойка на олії готується протягом не менше 3-х тижнів. Але оскільки порошок веселки постійно осідає на дно, таку настойку треба регулярно збовтувати. Настоювати гриб на олії краще в холодильнику чи іншому прохолодному місці. Перед вживанням збовтувати, щоби порошок гриба попадав в ложку. Ложку треба брати кожного разу чисту.

 

Чи однаково корисні гриби веселки протягом всього сезону збору. Це питання має право на існування, хоча на перший погляд може здатися, що веселка завжди є веселкою і нічого тут гадати. Перші весняні гриби веселки, які можна знайти іноді вже в середині травня, очевидно вбирають в себе багато всяких речовин, які за зиму випали зі снігом, осіли з димом і вихлопними газами автомобілів та накопичилися на поверхні ґрунту. Весняні дощі їх ще може повністю не змили. А гриби легко можуть все вбирати в себе. Це звичайно в першу чергу стосується приміських лісів, лісосмуг біля доріг, парків. Тому збирати веселку в таких місцях весною не варто.

 

В теплу лагідну осінь веселка може рости практично до кінця жовтня. Це буває, якщо на неї не вплинула негативно літня засуха чи ранні холоди. Але як правило в жовтні веселку вже важко зустріти, яйця малі і зустрічаються поодиноко. Я не знаходив жодних досліджень про лікувальні властивості осінньої веселки, може таких ще і не проводили. Слово за дослідниками, але досвідчені грибники з Волині стверджують, що осіння веселка має менші лікувальні властивості в порівнянні з літньою. Це як осінній помідор: гарний, червоний, а смаку ніякого. Але з другого боку рослини алое для збільшення лікувальної сили перед зрізанням листя виносять на холод і не поливають.

 

Про протипоказання і побічні дії веселки. В першу чергу веселку не рекомендують вживати вагітним жінкам. Пояснюється це тим, що вона має легку абортивну дію. Звичайно, що препарати веселки на алкоголі для плоду небажані, але на меду, олії, з цукром, свіжий гриб чи порошок можна було б вживати в малих дозах і вагітним, якщо немає загрози викидню. Жінка була би здоровішою а разом з нею і плід.

 

 Не рекомендують веселку також жінкам, які годують дітей грудним молоком. Чому? А так, на всякий випадок. Просто це питання ніхто не досліджував. Гриб з медом, на олії чи порошок гриба пішов би тільки на користь. Звичайно, що починати треба з мінімальних доз, збільшувати поступово і уважно прислухатися до свого організму та придивлятися до дитини.

 

Третя категорія, кому не рекомендують веселку, це малолітні діти. Вік, до якого не варто вживати веселку, вказують різний, переважно 12 років. Це також про всяк випадок. Один вчений медик, який спеціалізується на хворобах шлунково-кишкового тракту, сказав мені, що людський організм виробляє гормони, які здатні розщеплювати гриби, починаючи з 4-річного віку. Отже, якщо ваша дитина має більше 5-ти років, їсть інші гриби, то чайна ложка веселки з медом, на олії, чи порошок гриба на кінчику ножа їй не зашкодять.

 

Колись одна жінка з Кам’янця Подільського телефонувала мені і розповідала що веселка їй допомагає в лікуванні, але після прийому вона відчувала болі і дискомфорт в шлунку. Як потім з’ясувалося, в неї була атрофована підшлункова залоза. А тоді організм не здатний перетравлювати гриби.  

 

       В Інтернеті неодноразово доводилося зустрічати дані про те, що препарати веселки допомагають при лікуванні таких захворювань як псоріаз та ревматизм. Разом з тим недавно я знайшов на сайті diagnoz.net.ua ось таке твердження: «Враховуючи те, що веселка покращує імунну систему людини, її застосування не рекомендується особам, що страждають аутоімунними захворюваннями. Серед таких хвороб можна виділити: ревматизм, псоріаз, склеродермія та інші аутоімунні захворювання. Застосування лікарських засобів на основі гриба веселки людьми з такими захворюваннями може призвести до серйозного загострення хвороби.»  Що тут можна сказати. Це твердження не базується на якихось серйозних і масових дослідженнях. А як казав один відомий класик: «Критерій істини – суспільна практика». В кожного різний організм і хвороба чи комплекс хвороб проявляють себе по різному. Тому треба провіряти дію веселки в кожному конкретному випадку. Повільно і поступово визначати оптимальну дозу гриба, починаючи з мінімальних доз.

 

З повагою, Роман Савчишин

 

 

 

 

Comments: 0

Гриб Веселка

Это самый удивительный гриб наших лесов - вроде легендарного цветка папоротника, который ищут в определённый день и в определённый час на Ивана Купалу, чтобы с его помощью обнаружить клад. Весёлку ищут примерно в то же время, тоже в определенные часы и тоже ради клада - только целебного.

 

Знахари утверждают, что нет более эффективного лекарства против рака и любых доброкачественных опухолей, чем сок весёлки. Молодой гриб представляет собой яйцевидное белое тело (в народе его называют «чёртово яйцо»), и его очень трудно обнаружить - это редкий гриб. Любит этот гриб скорее всё-таки хвойные леса, хотя можно его встретить где угодно.

Что действительно удивляет, так это капризность и непредсказуемость гриба. Он никогда не растёт на одном и том же месте.

 

Растёт веселка обыкновенная и в Западной Европе, а так как за границей интерес к целебным грибам сейчас необыкновенно высок (фунготерапию считают эрой новых открытий), то и весёлка попала на лабораторный стол. И стала сенсацией! Оказалось стопроцентной правдой, что полисахариды весёлки действительно убивают раковые клетки: в их мембранах они проделывают отверстия, и раковая клетка просто гибнет, не имея возможности делиться дальше.

 

В фунготерапии раковым больным весёлку назначают вместе с шиитаке; шиитаке в основном чистит от опухолевых клеток кровь и лимфу, а весёлка непосредственно работает с опухолью. Особенно показана весёлка при всех опухолях женских органов и злокачественных, и доброкачественных.

Например, миомы и фибромиомы уже через два месяца сокращаются в размерах почти на четверть, рассасываются затвердения в груди. Между прочим, знаменитый придворный лекарь Николая Второго - Бадмаев - лечил весёлкой все опухоли, и царице тоже.

Настойка весёлки успешно заживляет любые раны, язвы (например язву желудка, трофические язвы). Эффективно прикладывать весёлку к разного рода язвам, пролежням, хорошо лечит рожу, панариций, кожный рак.

 

У людей, употребляющих гриб в пищу (а есть веселку можно сырой, покрошенной и со сметаной или можно жарить: кожицу перед приготовлением снимают, удаляют желе. Зеленую середину жарят в масле. По вкусу - считается грибом низкого качества, напоминает нечто среднее между мясом и рыбой). По народным преданиям, у людей, употребляющих в пищу, этот удивительный гриб, не возникало никаких проблем со здоровьем. Женщины применяли студневидный «сок» гриба в качестве косметических масок. Из России весёлку отправляли в Англию лекарям королевского двора, где из нее готовили снадобье от подагры для царственных особ.

Грибы Веселка обыкновенная являются родственниками дождевиков, в «юном» возрасте они даже напоминают дождевик – беленькие, кругленькие, 3-8 см. Эта стадия роста у весёлки называется стадией яйца. В народе его так и называли «чёртово яйцо». Длится она очень долго, три – четыре недели. Снизу, как корешки, тянутся остатки мицелия - при собирании их надо аккуратно подрезать или обрывать. Кожица толстая, плотная. Под ней - желеобразная желтоватая масса, потом, ближе к середине - темно-зеленое пористо-плотное тело (зачаток шляпки), а в самой середине светлый зачаток ножки. Созревшее яйцо разрывается на два - три лепестка и ножка начинает расти со скоростью 5 мм в минуту! Из-за этой своей особенности весёлка и была занесена в книгу Гиннеса как рекордсмен по скорости роста.

 

У взрослой весёлки – своя специфика. Присутствие её можно почувствовать метра за два – три, потому что она довольно сильно и не очень приятно пахнет падалью. Однако есть твари, которые этому чрезвычайно рады – мухи, жуки и даже пчёлы. Они съедают со шляпки спороносный слой и распространяют споры будущих грибов.

 
Comments: 5
 • #5

  Любов (Saturday, 16 March 2019 09:34)

  Доброго дня в мене в батька серце хворе через нього він дуже поправився 130 кг це вода яка набирається в папи лікарі поставили діагноз гіпертонія хотіла дізнатися рецепт та чи можна робити настоянку з сухих грибів коли в мене бабка щьось робила вона купувала в аптеці і дома ще є пакетикі але вони дуже давні ?
  Дякую

 • #4

  gribveselka.jimdo.com (Tuesday, 09 October 2018 11:28)

  Елена, при запаленнях підшлункової, якщо людині можна їсти інші гриби, то можна їсти і веселку. Якби підшлункова була атрофована, то вже ні.

 • #3

  gribveselka.jimdo.com (Tuesday, 09 October 2018 11:26)

  Зінаїда, можна пити профілактичні курси вживаючи по 1 чайній ложці 3 рази в день за 20 хвилин до прийому їжі.

 • #2

  Елена (Sunday, 07 October 2018 06:57)

  При панкреатиті чи можна їсти сирою
  Веселку


 • #1

  Зінаїда (Thursday, 20 September 2018 17:09)

  Як вживати настойку веселки після інсульту ( пройшло вже півтора року)

Лікування Веселкою

Гриб веселка (лат. название: Phallus impudicus)

В народной медицине используются настои и настойки из свежих или высушенных плодовых тел гриба веселки.

Настойку гриба веселки на водке применяют при болях в животе, промывают ею раны. С помощью гриба веселка лечат подагру и почечные заболевания.

 

Лечебные свойства гриба веселка:

Способность действующих веществ гриба весёлка выводить холестерин и понижать давление такой же, как и у гриба шиитаке.

Верно лечили знахари гипертонию настойкой из гриба веселки!

Но и это еще не все - грибные фитонциды весёлки тоже оказались активнее.

Они убивают вирусы герпеса, гриппа, гепатита и даже СПИДа.

Применяется гриб веселка и при лечении рака - злокачественных опухолей любой локализации (веселка обыкновенная используется как средство лечения при комплексном лечении рака в составе т.н. «Грибной тройчатки», вместе с шиитаке, рейши, мейтаке и др. грибными препаратами), рассасывает доброкачественные опухоли, лечит язвы желудочно-кишечного тракта, почечные заболевания.

Наружно водочная настойка гриба весёлки используется для лечения заболеваний трофических язв, лечение пролежней,

укусов, ран, лечение опухолей кожи.

 

Рекомендуется при:

злокачественных опухолях (рак-саркома, меланома, лейкоз и др.), в комплексной терапии эффективен при последних стадиях онкологии; 
- при терапии доброкачественных новообразований: полипов, аденом, фиброаденом, паппилом, миом и т.д.; 
- вирусных заболеваниях: гепатитах, оспе, респираторных инфекциях, ветрянке, гриппе, герпесе, цитомегаловирусе; 
- повышенном уровне холестерина, артериосклерозе, гипертонии; 
- заболеваниях мочеполовой системы, желчевыводящих путей, ЖКТ, язве желудка; 
половом бессилии, бесплодии; 
- заболеваниях суставов; 
- наружные заболевания: трофические язвы, пролежни, свищи, опухоли кожи, укусы, незаживающие раны.

 

Гриб веселка издревле ценился своими противоопухолевыми свойствами.

Он помогает бороться с раком на любых стадиях.

Действующие вещества веселки вызывают усиленную выработку в организме перфоринов, которые убивают раковые клетки.

Способствует рассасыванию доброкачественных опухолей.

Грибные фитонциды веселки убивают вирусы герпеса, гриппа, гепатита.

Особенно ценится уникальная способность действующих веществ веселки выводить холестерин и понижать давление, снимать воспаления почек и печени, заживлять незаживающие язвы, устранять расстройства половой системы.

Настойки на веселке применяются при суставных заболеваниях. На основе веселки готовили лекарство от подагры для царственных особ в Англии.

Основные эффекты гриба веселка: 
- активация противоопухолевой иммунной функции организма; вызывает выработку организмом человека перфорина, который не даёт раковым клеткам делиться и формироваться в опухоль; 
- рассасывание злокачественных и доброкачественных опухолей; 
- выводит холестерин, понижает давление, предотвращает развитие атеросклероза; 
- заживляет язвы ЖКТ; 
- уничтожает вирусы герпеса, гриппа, гепатита, цитомегаловирус; 
- уничтожая скрытые инфекции, повышает потенцию, борется с бесплодием; 
- снимает воспаления ЖКТ, почек, печени, воспаления и боли в суставах 
- при наружном применении избавляет от трофических язв, пролежней, болях в суставах, опухолей кожи, заживляет укусы, раны. 

 
Comments: 0

Снискали себе по праву грибы мировую славу!

Здравствуй, уважаемая «Бабушка», здравствуйте, дорогие читатели!

 

После публикации в №№ 1(305), 13(320) и 14(321) газеты за этот год моих статей о грибах, ко мне поступает множество писем и звонков с просьбами более подробно рассказать о лечении рака методом грибной тройчатки, а также о грибах пурхавка и веселка. Своим очередным материалом постараюсь удовлетворить любопытство обратившихся за консультацией и исключить их сомнения, рассказав все более подробно.

 

Удивительный гриб веселка

Бывает, что в июле льют по несколько дней, не переставая, дожди. Дачники обеспокоены, как бы не пропал урожай, а я радуюсь этим дождям — значит, в лесу будут грибы, будет и веселка.

 

С июля до самых заморозков длится плодоношение этого удивительного гриба. Кто не знает о его целебных свойствах, тот равнодушно пройдет мимо этого большого, напоминающего куриное, яйца. И только в момент, когда из яйца буквально за 15 минут вырастает сам гриб, не заметить его не возможно — аромат от него исходит ужасный.

 

В прошлом году веселки было много. Я ежегодно стараюсь заготовить и насушить побольше «яиц» этого чудо-гриба. Когда некоторые знатоки или целители узнают, что веселку я сушу, то набрасываются на меня с упреками: мы, мол, всегда из веселки готовим настой, заливая ее водкой и закапывая на месяц в землю. После этого фильтруем, и лечебная настойка веселки готова. А ты делаешь не по правилам.

 

Так-то оно так, но давайте разберемся. Основными действующими веществами любых грибов являются водорастворимые полисахариды, т.е. вещества, хорошо переходящие в водный раствор, а никак не в водочный. И если вы потом водочный раствор отфильтруете, то вы отфильтруете и полезные вещества. Вот почему многие говорят, что пили-пили веселку, а она мало помогла.

 

А в действительности веселка очень хорошо помогает при многих заболеваниях. Она лечит рак (даже самые последние стадии) и различные доброкачественные опухоли. Особенно показана веселка при всех опухолях женских органов. Ее используют в лечении гастрита, язвы желудка и 12-перстной кишки, прикладывают веселку к разного рода трофическим язвам, пролежням, хорошо она лечит рожу, панариций, рак кожи, нормализует повышенное кровяное давление при гипертонии.

 

Еще лучший эффект получается при совместном применении грибов веселка и шиитаке. Например, при раке шиитаке чистит лимфу и кровь от опухолевых клеток, а веселка непосредственно работает с опухолью: полисахариды веселки в мембране клеток проделывают отверстия, и раковая клетка просто умирает. Очень эффективно такое сочетание грибов разделывается с метастазами.

 

Так как же все-таки лучше делать лекарство из веселки? На мой взгляд, лучше сушить. Но сушить надо при низкой температуре. Я, например, сушу при температуре 30°С, при более высокой температуре полезные вещества легко разрушаются. Высушенную веселку надо помолоть в кофемолке — и лекарство готово. Настойку приготовить несложно. 2 ч.л. порошка веселки заливают 200 мл водки и настаивают 5 дней. Перед употреблением настойку взболтать и пить обязательно вместе с осадком по 1 ч.л. или 1 ст.л., в зависимости от заболевания, 2-3 раза в день. Веселку в капсулах принимают по 2 капсулы 2 раза в день, утром и вечером.

 

Вышеизложенный способ приготовления водочной настойки из веселки немного сложный, но он позволяет сохранить все целебные свойства этого чудесного гриба. Порошок веселки можно принимать и растворив в воде.

 

Здоровья всем и благополучия. Если возникнут дополнительные вопросы, пишите или звоните.

 

                                                 С уважением — Валентина Денисовна Криволапова

 
 
Comments: 2
 • #2

  Таня (Monday, 25 December 2017 20:42)

  Добрий вечір. Підскажіть як лікуватися грибом веселкою при герпис

 • #1

  Олександра (Wednesday, 16 November 2016 19:40)

  В мене фіброміома. Вживаю настоянку веселки майже два тижні по 1 ч. л. 2 р. в день. Так написано в інструкції на баночці. Можливо потрібно вживати її за якоюсь іншою схемою та більшою дозою?

Отвечу вкратце, люди, вам, каким довериться грибам

Здравствуй, «Бабушка»!

В настоящее время в средствах массовой информации часто упоминают о лечебных свойствах грибов. Но каким грибам можно довериться, что и как они лечат? Постараюсь вкратце ответить на этот вопрос.

Различные онкозаболевания, в том числе и рак, занимают одно из первых мест по количеству болеющих. Все они начинаются с перерождения клеток. Это значит, что клетки приобретают способность делиться бесконтрольно, тогда как в здоровом организме этот процесс строго регулируется. В результате бесконтрольного клеточного деления в толще того или иного органа образуется опухоль. Составляющие ее клетки могут отделяться и переноситься кровью или лимфой в другие части тела и образовывать там вторичные опухоли — метастазы. В результате этого жизненно важные органы начинают деформироваться и перестают нормально работать. Злокачественное перерождение клеток поражает и иммунную систему, приводя к лейкозу (белокровию), множественной миеломе (росту опухоли в костном мозге с усиленной выработкой антител) и болезни Ходжкина (разрастанию лимфатических узлов). Злокачественное перерождение клетки обусловлено изменениями в ее генетическом материале, то есть ДНК. Риск заболеть раком повышается с возрастом. С годами генетический материал, как и все органы, изнашивается, в результате чего возрастает вероятность опасных мутаций. Известны наследственные генетические особенности, предрасполагающие к злокачественному перерождению клеток. Примерно 35% раковых опухолей возникает из-за этого. Но мутации ДНК способствуют и различные внешние факторы: канцерогены, радиация, табачный дым, асбест, различные вирусы и химические вещества, присутствующие в том числе и в составе многих пищевых продуктов. Около 4% раковых заболеваний связано с пьянством и по 1% — с недостаточной физической активностью и лишним весом. Развивается рак и при иммунном дефиците. Слабая иммунная система наиболее восприимчива к раковым и инфекционным заболеваниям. Иммунный дефицит может быть возрастным или же следствием хронических патологий. Народная медицина обладает множеством средств, применяемых при лечении рака. Одними из них являются грибы. Сильными противораковыми свойствами обладает березовый гриб чага. Его можно найти в любом уголке нашей Родины, паразитирующим на стволе березы. Еще в XVII веке целители применяли чагу при лечении различных заболеваний. Этим грибом лечат туберкулез, дисбактериоз, колит, запор, метеоризм, эрозивный гастрит, болезни легких, язву желудка и 12-перстной кишки, кожные заболевания, устраняют им боль в желудке и с помощью чаги восстанавливают нормальную работу кишечника. Но самое главное, что березовый гриб применим при любых онкозаболеваниях. В основном применяют чагу в виде водного напара, так как спиртовые настойки этого гриба малоэффективны. Для приготовления напара гриб нужно как можно дольше выдержать в горячей воде (не кипятить!). Я выросла в поселке, который со всех сторон был окружен лесом. Чагу у нас очень ценили, она была в каждом доме. В холодное зимнее время заваривали гриб, как чай, и пили этот напиток вместо воды и любой другой жидкости. Добавляли в него по вкусу мед, сахар, молоко, а иногда напар чаги готовили с различными травами. В результате этого у нас в поселке ни взрослые, ни дети никогда не болели гриппом и другими простудными заболеваниями. Благодаря напару чаги, который принимали все с детства, не было у нас также детей с бородавками и с отитом. Все наши женщины-роженицы по выходе из больницы 2-3 месяца подмывались только напаром чаги, и у них без всяких осложнений проходил послеродовой период. Использовали напар чаги и для ванн. В нем купали маленьких детей, болеющих диатезом, а взрослые принимали ванны с напаром при кожных заболеваниях. Чтобы волосы не выпадали, были пышными и густыми, а также чтобы не было перхоти, все жители нашего поселка после мытья головы ополаскивали волосы отваром чаги. Прием напара чаги или водочной настойки гриба способствует растворению камней в почках и желчном пузыре. У каждого в хозяйстве были животные. Для того, чтобы они не болели, им в еду подсыпали порошок, приготовленный из чаги. Животные от этого всегда были здоровыми, а куры круглый год несли яйца. Присутствовал в каждом доме и гриб веселка, являющийся одним из самых сильных противоопухолевых грибов. Хочу и о нем немного рассказать. Многие читатели «Бабушки» путают веселку с грибом дождевиком и применяют в лечении настойку из этого гриба. Конечно, дождевик тоже лечебный, но такого результата, как от веселки, ждать от него не стоит. Веселка — очень редкий гриб, и найти его не так-то просто. Встречается он на богатых черноземных почвах, в смешанном лесу, в котором обязательно должны расти береза, осина, ель, дуб и присутствовать травяная подстилка. Дождевик же можно найти и в огороде, и во дворе, и в лесу, и в поле. Да, веселка напоминает гриб дождевик и по форме, и по запаху, и по вкусовым качествам, но по лечебным свойствам во многом его превосходит. С веселкой я знакома с маленьких лет. В каждой семье нашего поселка были сухие грибы, водочная настойка веселки, а также держали в запасе выжатый из нее сок, перемешанный пополам с медом. Стоило пораниться, обжечься или загнать занозу, тут же поврежденное место смазывали настойкой веселки, и на следующий день от раны, ожога или занозы следа не оставалось. При простуде детям давали сок веселки с медом, а взрослые принимали настойку гриба на самогоне. В праздники на столе никогда не было чистой водки, все пили только настойки чаги и веселки. Благодаря этому, какими бы пьяными ни были, на следующий день ни у кого не было похмельного синдрома. Употребление сухой веселки, разведенной в воде, сока из нее или настойки способствует лечению болезней желудочно-кишечного тракта, мастопатии, миомы, фибромиомы, аденомы простаты, устранению полипов и импотенции. Благодаря веселке в нашем поселке никогда не было лысых мужчин, так как этот гриб противостоит облысению. Те мужчины, у которых появлялась лысина, тут же начинали каждый день принимать веселку, и волосы у них быстро отрастали. Помогал этот гриб и нашим женщинам, достигшим климактерического возраста. Прием веселки в сухом виде или настойки из нее позволял им избегать симптомов патологического климакса. Ну а для нас, детей, так как конфет много есть не разрешалось, веселка с медом была лакомством. Вот такой удивительный гриб веселка. Он способен рассасывать любые опухоли, начиная от обычного жировика и заканчивая онкологией, применяют его при лечении радикулита, гипертонии, межпозвоночной грыжи и язвы желудка, устраняют веселкой суставную и сердечную боль, кисты и воспаления кишечника. Чтобы приготовить водочную настойку веселки, яйца гриба нужно аккуратно очистить от мусора щеткой, порезать каждое на 4 части, сложить в банку и залить ее доверху качественной водкой или самогоном (3 яйца на 0,5 л водки). Закрыть горлышко банки пластиковой крышкой и поставить в темное место, желательно в погреб, на 2 месяца настаиваться. В зависимости от заболевания настойку принимают по 1 ч.л. или по 1 ст.л. 2-3 раза в день до выздоровления. При раке прием настойки веселки хорошо сочетать с приемом настоек чаги или мухомора. Настойку веселки можно принимать всем, не дожидаясь заболевания, для укрепления иммунитета, профилактики рака и простуды. Рак — смертельно опасная болезнь, поэтому его профилактика имеет очень большое значение, и принимать настойку веселки с этой целью надо хотя бы один раз в год. Ну а если вы уже заболели, не отчаивайтесь, не паникуйте, а немедленно приступайте к лечению болезни, используя для этого грибы, травы или яды. Часто бывает, что у больного неоперированная раковая опухоль, нередко с метастазами, а горе-лекари назначают ему кучу ядов. В организме такого человека происходит интоксикация уже от самой опухоли, а если ему еще дать яды, то организм попросту не справится с такой нагрузкой, что приведет к отечности, потере аппетита и бессоннице. Таким больным нужно не яды назначать, а наоборот, проводить по определенной схеме детоксикацию организма, используя для этого различные лечебные травы, а также грибы. Мне приходилось беседовать с людьми из Канады, Америки, Германии, Швеции и других стран, и они очень завидуют тому, что у нас все могут лечиться и проводить профилактику народными средствами. Но эти средства надо применять с умом, консультируясь со специалистами по поводу правильного их использования. Исключение можно сделать лишь в том случае, если вы хорошо знаете данный гриб, траву или яд. Часто меня спрашивают: «Можно ли вырастить гриб веселку в домашних условиях?» Однозначно — нет! Веселка слишком гордая, ей нужен лес, места, где ходит мало людей, а рядом чтобы протекали река или ручей. Кроме чаги и веселки есть много других лечебных грибов. Например, лисичку в виде водного настоя или порошка принимают от глистов, для улучшения зрения и при боли в печени. Очень ценен гриб трутовик, особенно тот, который вырос на осине или ольхе, целебны также желтый и сернистый трутовики. Принимают эти грибы для нормализации пищеварения, при заболеваниях легких, бронхите и кашле. Много внимания народная медицина уделяет грибам дождевикам. Их существует несколько видов. Бывает дождевик обыкновенный, дождевик-головач и дождевик лесной. Самый ценный из них последний. Дождевик, когда он еще с белой мякотью, сушат, а затем употребляют в пищу. Этот гриб очень хорошо очищает организм, способствует улучшению при лечении различных заболеваний крови, в том числе и лейкоза. Белый гриб, подберезовик и подосиновик тоже сушат, а потом готовят их и едят. В сыром виде на зиму засаливают сыроежки, рыжики, белые и черные грузди. Очень вкусное соленье! Соленые рыжики, например, я могу есть каждый день, и они мне не надоедают. В детстве молоденькие рыжики ела сырыми, только что собранными. Это было для меня настоящим лакомством. В Китае и Японии грибы тоже являются лакомством, самой изысканной пищей, а главное — лекарством. В этих странах растут такие грибы, как шиитаке, мейтаке, рейши и кордицепс. Теперь их можно встретить в продаже и у нас, а шиитаке вообще нетрудно вырастить в домашних условиях. Остальные же грибы плохо приживаются. Особенно мощный удар по раку наносит наша веселка в сочетании с шиитаке. Можно применять настойки их на водке или принимать настои этих грибов на воде. Конечно, при лечении грибами не стоит ждать мгновенного результата. Грибы действуют мягко и постепенно, положительный результат такого лечения проявляется лишь через 2-3 месяца. Поэтому, если решили приступить к исцелению грибами, советую набраться терпения и ежедневно, не пропуская ни одного дня, минимум три месяца упорно лечиться. В следующих статьях продолжу рассказ о болезнях, которые лечатся грибами, и как правильно их лечить. О грибах я могу говорить и писать бесконечно, а пока желаю всем крепкого здоровья, долголетия и веры в чудодейственную силу грибов! 

                                                                 

                                                   С уважением — Валентина Денисовна Криволапова

 

Джерело: 

http://babushka.ua/griby/otvechu-vkrattse-lyudi-vam-kakim-doveritsya-gribam.html

Comments: 0

ВЕСЕЛКА И ЧАГА НА ПОМОЩЬ ПРИДУТ: ОНКОНЕДУГ ОНИ ТОЧНО УЙМУТ

"Здравствуй, «Бабушка»! 

Уже несколько лет выписываю газету. Читаю с наслаждением и всегда с нетерпением ожидаю свежий номер. Некоторыми рекомендациями с успехом пользовалась. Теперь и сама спешу прийти на помощь людям. А расскажу я о лечении онкозаболеваний грибами. Часто люди долго лечатся в больнице, даже не подозревая о том, что они онкобольные. И узнают об этом, к сожалению, очень поздно. Узнав, впадают в отчаяние, не зная, что им делать, где искать советы и как преодолеть болезнь. В такую тяжелую минуту им на помощь придут грибы веселка и чага. Они очень целебные. Применение водочных настоек этих грибов помогает остановить распространение метастазов. После нескольких курсов лечения злокачественная опухоль рассасывается, раковые клетки погибают, а их место занимают здоровые. Гриб веселка растет в лесу, под кустами лещины, но встречается очень редко. Его собирают летом, свежим режут на кусочки, наполняют ими стеклянную банку и заливают ее доверху качественной водкой (не спиртом!). Через 15-20 дней настойка готова к употреблению. Она может храниться до 2 лет. На один курс лечения требуется 1 л настойки веселки. Принимать ее по 1 ст.л. 3 раза в день за полчаса до еды. Кроме этого, онкобольному нужно утром натощак и вечером перед сном употреблять по 1 ч.л. настойки чаги. Чтобы ее приготовить, березовый гриб чагу надо предварительно высушить, затем измельчить и 100 г (1/2 чайного стакана) измельченного сырья залить 1 л качественной водки. Оставить на 2 недели в темном прохладном месте, а потом можно употреблять. Закончив лечебный курс, нужно сделать месячный перерыв, во время которого следует пить травяной отвар. Для его приготовления используют траву чистотела, цветки и листья полыни горькой, цветки пижмы, корень чернобыльника, все растение герани лесной, пятипал (лапчатку), сабельник, омелу и листья ястребинки мохнатой. Все эти травы горькие на вкус, но их горечь способствует устранению злокачественной опухоли. Нужно измельчить и смешать в равных по объему частях 3-4 перечисленных выше растения, затем 1 ст.л. смеси залить в эмалированной посуде 0,5 л воды, довести до кипения и проварить 1-2 минуты на слабом огне. Снять кастрюлю с плиты, через 1 час процедить содержимое и выпить все в течение дня, добавляя по вкусу мед. Во время лечения придерживаться диеты. Можно есть кисломолочные продукты, отварную рыбу, разные каши, фрукты и овощи. Нельзя употреблять сало, свежее молоко, жирное мясо, копченые колбасы и рыбу, а также консервы. Закончив месячный прием травяного отвара, снова начинайте принимать настойки веселки и чаги. И так с перерывами лечиться до выздоровления. При запущенной форме болезни через год повторить лечение. Но есть люди, которые даже запах алкоголя не переносят. Им советую готовить настойки не на водке, а на меде, или смешивать грибы наполовину с сахаром и принимать этот грибной сироп. Но эти средства долго не хранятся. Поэтому их нельзя готовить про запас. Описанный выше метод применяют при лечении рака горла, легких, желудка и толстой кишки, при геморрое, воспалении мочевого пузыря, фибромиоме и многих других подобных заболеваниях. Как минимум, нужно пройти 3 курса лечения, во время которых использовать 3 л настойки веселки и 1 л настойки гриба чаги. Желаю всем скорейшего выздоровления.

                                             

                                                                С уважением — Майя Николаевна Ткачук

 

Джерело: 

http://babushka.ua/profilaktika-i-lechenie-onkozabolevanii/veselka-i-chaga-na-pomoshch-pridut-onkonedug-oni-tochno-uimu

Comments: 0